Preliminary Seeding
Seed Name Rank Members Country
1 FRA BEAURENAULT, Bertrand (A); BEL, Laurent (B); CAMBON, Lionel (A); DEBRAND, Francois (B); LACROIX, Cyril (A)  FRA 
2 RUS MISHAGIN, Vasilii (B); POLOSIN, Alexey (A); SIRENKO, Dmitrii (A); SITNIKOV, Dmitry (A); VORONKEVICH, Alexander (B)  RUS 
3 ITA DI RUSSO, Fabio (A); MIRALDI, Fabio (B); PERSICHETTI, Lorenzo (A); PULEGA, Roberto (A); VANNUCCI, Dino (B)  ITA 
4 GER BAIR, Stephan (A); PETERS, Peer Uwe (B); PLECHINGER, Christian (A); RAEKER, Hans-martin (B); ULLRICH, Joern (A)  GER 
5 HUN CSAK, Attila (B); DEKANY, Laszlo (B); GERZANICS, Mark (A); GOMBOLA, Andras (A); SAGHY, Ervin (A)  HUN 
6 GBR ABIDOGUN, Kola (B); KIY, Jeff (B); MCKAY, Mike (B); MORT, Nick (A); REID, Graham (A)  GBR 
7 POL KONCZYLO, Tomasz (A); SZMIDT, Grzegorz (A); MOCEK, Slawomir (A); CALA, Ryszard (B)  POL 
8 NED DE JONG, Marijn (A); FEIZASKARI, Siroos (A); POSTHUMA, Frans (B); RIJSENBRIJ, Hans (B); SORBER, Peter (A)  NED 
9 UKR ILYASHEV, Mikhail (A); KHANTIEIEV, Dmytro (B); KOZAKIVSKYI, Vasyl (A); LAVRYNENKO, Vitalii (A); LIANNOI, Volodymyr (A)  UKR 
10 BLR 10  KOLCHUK, Aliaksandr (B); NIKALAICHUK, Aliaksandr (B); PAKLONSKI, Aliaksandr (B)  BLR 
11 ROU 11  ZVINCU, Viorel (B); VONET, Claudiu Cornel (A); CSENGERI, Zsolt Istvan (A); GHEORGHITOAIA, Ionut (A)  ROU 
12 BEL   BILANI, Nady (B); DONNE, Alexis (A); GRIMARD, Olviier (A); HENQUINET, David (A)  BEL 
Competitor Check-In Status
0  of  12  competitors checked-in.
Status
 
Team Name
   Fencer Name

 

 
Country
 
Team Rank
   Fencer Rank  
  BEL      BEL   
        BILANI, Nady (B)             
        DONNE, Alexis (A)             
        GRIMARD, Olviier (A)             
        HENQUINET, David (A)             
  BLR      BLR    10
        KOLCHUK, Aliaksandr (B)             
        NIKALAICHUK, Aliaksandr (B)             
        PAKLONSKI, Aliaksandr (B)             
  FRA      FRA    1
        BEAURENAULT, Bertrand (A)             
        BEL, Laurent (B)             
        CAMBON, Lionel (A)             
        DEBRAND, Francois (B)             
        LACROIX, Cyril (A)             
  GBR      GBR    6
        ABIDOGUN, Kola (B)             
        KIY, Jeff (B)             
        MCKAY, Mike (B)             
        MORT, Nick (A)             
        REID, Graham (A)             
  GER      GER    4
        BAIR, Stephan (A)             
        PETERS, Peer Uwe (B)             
        PLECHINGER, Christian (A)             
        RAEKER, Hans-martin (B)             
        ULLRICH, Joern (A)             
  HUN      HUN    5
        CSAK, Attila (B)             
        DEKANY, Laszlo (B)             
        GERZANICS, Mark (A)             
        GOMBOLA, Andras (A)             
        SAGHY, Ervin (A)             
  ITA      ITA    3
        DI RUSSO, Fabio (A)             
        MIRALDI, Fabio (B)             
        PERSICHETTI, Lorenzo (A)             
        PULEGA, Roberto (A)             
        VANNUCCI, Dino (B)             
  NED      NED    8
        DE JONG, Marijn (A)             
        FEIZASKARI, Siroos (A)             
        POSTHUMA, Frans (B)             
        RIJSENBRIJ, Hans (B)             
        SORBER, Peter (A)             
  POL      POL    7
        CALA, Ryszard (B)             
        KONCZYLO, Tomasz (A)             
        MOCEK, Slawomir (A)             
        SZMIDT, Grzegorz (A)             
  ROU      ROU    11
        CSENGERI, Zsolt Istvan (A)             
        GHEORGHITOAIA, Ionut (A)             
        VONET, Claudiu Cornel (A)             
        ZVINCU, Viorel (B)             
  RUS      RUS    2
        MISHAGIN, Vasilii (B)             
        POLOSIN, Alexey (A)             
        SIRENKO, Dmitrii (A)             
        SITNIKOV, Dmitry (A)             
        VORONKEVICH, Alexander (B)             
  UKR      UKR    9
        ILYASHEV, Mikhail (A)             
        KHANTIEIEV, Dmytro (B)             
        KOZAKIVSKYI, Vasyl (A)             
        LAVRYNENKO, Vitalii (A)             
        LIANNOI, Volodymyr (A)